SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Android TV BOX quad core
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '14
ID e produktit :
45894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo eshte nje paisje e cila lidhe me Tv dhe tv-n e shendrron ne njo smart tv ku mund te instalosh apps te ndrshem nga play store si psh: Viber, skype, facebook, lojra te ndryshme etj
dhe mund te shikosh super sportat kanalet e digitalb dhe tring tv permes shiko tv apps qe gjendet ne play store


Android 4.2
CPU
RK3188,Quad-core ARM Cortex-A9 processor with up to 1.8GHz speed
GPU
Embedded 3D GPU Mali 400, High frequency 500Mhz, Support OpenGL ES 1.1/2.0 and OpenVG 1.1.
SDRAM
2G DDR3
Nand Flash
8G
Storage
copy to the mini SD card or storage in mobile hard disk
Network
WiFi 802.11 b/g/n, LAN 10/100M Base-T
Video format
1080P@60fps multi-format video decoder
1080P@30fps video encoding for H.264 and vp8
Audio
MP3/WMA/APE/FLAC/AAC/OGG/AC3/WAV
Music
Can be connected to the Internet, listen to music online
Picture
Supports variety of image formats browsing (jpg,png,bmp)
Text-Reading
Support TXT,LRC,PDF,Html,Htm,EPUB…etc formats(Depends on APK install).
3D
Quad-core Mali-400 GPU, supporting OpenGL ES 1.1/2.0 and OpenVG 1.1,,up to 500Mhz
Flash
Supports flash 11.1
Storage Expansion
Micro SD memory card and mobile hard disk expansion
Interface
HDMI Out: 1xHDMI , Full HD 1920x1080P
USB Port: 2XUSB Host
AV Out: 1x3.5mm AV OUT Jack
Network: 1xRJ45 LAN Port
Power Supply: 1xDC Jack(2.1mm)
Antenna: External WiFi antenna
Power
DC 5V 2A
Size
142mm * 949mm * 198mm
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
KohaTech
Viti
37745275077
Viti [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »