SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen dalmat
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '14
ID e produktit :
45897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin ( zagarin) dalmat. Mosha 9 muajshe. Ka aftesi të jashtëzakonshme per nuhatjen e kafshëve dhe njerëzve. I pershtatshme per gjueti dhe oborr.
Informata rreth publikuesit
Arber
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »