SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APPLE iPad 4 Retina Display WiFi 16GB
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '14
ID e produktit :
45917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
APPLE iPad 4 Retina Display WiFi 16GB White Dual-Core A6X Chip 9,7Zoll 24,6cm LED
i ardhuar nga gjermanija shum i ruajtur ne display e ka prej fillimit kur u ble folien dhe qanten e vet.
Informata rreth publikuesit
Toni
Therandë
049824841
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »