SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D D D. Dezinfektimin, Dezinsektimin, Deratizimin1) Me gel Ma
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '14
ID e produktit :
45921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
D D D

. Dezinfektimin, Dezinsektimin, Deratizimin

1) Me gel Maxfaorce prodhim i Bayerni efekti i gelit i 100 % i çertifikuar ekologjike, tretmani zgjat 15-20 minuta pa pasur nevoje të levizni as gjë nga banesa e juaj dhe askush të largohet nga shtepia garcion 100 dite ne shfarosje qmimi 30 euro2) Gjithashtu bojme dezefektimi të banesave me tri preparate sprej te lëngshëm pluhur dhe gel ekologjik efekti 90 % deri 100 % tretman zgjat 30 min garcion 30 dite ne shfaosjen e bubashvabave qmimi 20 euro për banese apo kate shtepie

3) Apo shesim vetëm helmi 5 litra qmimi 10 euro mob.044-344-944 ose 049-81-29-294) Bëjme elmninim e të gjithe dëmtuseve shtëpiak minjeve bubrecave mickonja riqnave gjarpinjeve e insekteve tjera me respect Alban Bytyqi adresa Velani, Bregu i Djellit, Prishtine

Thirrë në mob. 044-344-944 ose 049-81-29-29
Informata rreth publikuesit
alban
Prishtinë
044344944
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »