SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mobiljet
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
ID e produktit :
46050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes moblijet e dhomes qe perfshin 3shen,2shin dhe kolltukin.Jan ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdoruara.Per me shume info nr i tel.044/116-922,pres vetem bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Pranvera
Prishtinë
044116922
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »