SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dollapin e dhomes (100euro)
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
ID e produktit :
46051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shes dollapin e dhomes eshte i ruajtur siq shifet dhe ne foto..Pres bleres serioz.Tel 044/550440
Informata rreth publikuesit
Pranvera
Prishtinë
044116922
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »