SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kompjuterin,printerin dhe tavolinen
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
ID e produktit :
46052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterin me keto specifika Dell optiplex gx270 Cpu 2.80Ghz 1GB of RAM HDD 40GB dhe 70GB Monitor LG 17'' Printer HP psc 1315 all-in-one Printer-scanner-copier Tavoline per PC Te gjitha jane ne gjendje te mire dhe cmimi per te gjitha eshte 150 €.Kontakti ne nr e tel.044/116922
Informata rreth publikuesit
Pranvera
Prishtinë
044116922
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »