SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PenCam - Hide Camera
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
ID e produktit :
46088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese kameren sekrete ne forme te kimikut. Kimiku mundet te perdoret per incizime te ndryshme si dhe per fotografim. I lehte te perdoret, si dhe te lidhet me kompjuter permes prtit USB.
Rezolucioni ne HD:720P (HD)
Dimenzioni: 150 × 15 × 15mm
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »