SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon S6200
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
ID e produktit :
46156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komplet aparatin digjital en paket

Paisjet qe vine:
2 bateria
1 adapter
1 kabell per mbujshe me USB
1 kabell per TV
2 CD te vetat dhe manuali


16MP
10 X Zoom
2 mikrofona stereo
HD 720p video
mini HDMI


ka opcione te shumta me ngjyra, e cakton 1 ngjyr, vetem qata e tedekton edhe tjerat i qet bardh e zi shiko 1 foto me ngjyr te gjelbert

shiko fotot tjera....

NDRRIM NUKE BEJE
Informata rreth publikuesit
Byli
Vushtrri
044785739
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »