SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME EXPLORER 105 DT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
46263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC
SDF GROUP

OFROJME te gjitha Kategorit dhe seri te traktorave SAME DHE DEUTZ FAHR DUKE FILLUAR NGA 50KW E ME LART

PERSHKRIMI:SAME EXPLORER 105 T CI.DT
Motori 4 cilindërsh EURO III Turbo Intercooler me kapacitet 4000 cc. Fuqia Maximale (2000/25/CE) 102 KF/75KW.
Ftohje me ujë. Filter ajri i thatë me kapak dhe qitësin e ndytësisë. Kapacitet i rezervoarit 100 litra. Ndërrues i shpejtësisë
i sinkronizuar. Friksioini hidrostatik. Blokada në rrotat e pasme dhe të përparme. Frena te pavarura hidrostatike në katër
rrota - disqe me vaj si dhe me frena të veçuara. Timoni hidrostatik me pompën e pavarur. Komanda mekanike e
manovelave të pasme hidraulike. Kontrollimi i manovelave në pozitën e djathtë të vozitësit

Paisjet standarde:

Shtiza e pjerët e timonit,,, ,
ulësja komode PVC
katër shtylla të kornizës siguruese
rrypi i sigurimit
pasqyra e majtë teleskopike
semi platforma,
aparatura digjitale: orë pune, treguesi i shpejtësisë, treguesi i shpejtësisë së kardanit, distanca
auspuhu me tubin anësor
pastruesi i ajrit 8" me qitësin e papastërtisë
transmisioni 40km/h
Shpejtësitë: 5 dhëmbëzor të ndërruesit të shpejtësisë 15 përpara dhe 15 prapa
pompa hidraulike 56l/min
Lidhja e pasme KAT.II, në 3 pika lidhëse, me rregullatorin e lartësisë poshtë - lartë
Ngritësi i pasëm mekanik
manovelat mem pozicion të rrafshtë
dy ventila të pasme ndihmëse të hidraulikut - çift
pa frena për rimorkio
Kardani i fiksuar
Numri i rrotullimi të kardanit të pasëm 540-1000rpm
Frena te pavarura hidrostatike në katër rrota - disqe me vaj si dhe me frena të veçuara
Gomat e përparme 380/85R24 (14,9R24), të pasme: 420/85R34 (16,9R34);
syzat standarde
drejtimi elektronik i motorit
doracaku në gjuhën angleze
CD në anglishtë
Gomat e furnizuara nga Fabrika
tabelat paralajmëruese
Akumulatori 12V100Ah-650A
dritat e përparme
mbrojtëse të pasme kundër baltës
pa peshoret e përparme
biga e përparme
kuka e pasme kategoria "C"..
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »