SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR DEUTZ-FAHR SERIE 5 5120 DT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
46265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC
SDF GROUP


DEUTZ TCD 3_6 L04 Tier 3B (Tier 4i). 4 cilindër Turbo Intercooler. Me kapacitet 3620 cm³. Fuqia në gradën e shpejtësisë ECE
R 120 113KF/83KW. Fuqia max.(ECE R 120: 118KF/87KW. Ftohja e motorit me ujë. Fikja e motorit me çelës.
Friksioni elektrohidraulik multi disk me transmision me vaj. Friksioni i kardanit elektrohidraulik multi disk me vaj.
Blokada el.hidraulike e diferencialit të përparmë dhe të pasmë. Kapaciteti ngrehës 4650 kg. Manovelat e pasme
Paisjet standarde të traktorit :
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »