SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Formatizim te kompjuterve ne teren ''PC ARDITI''
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '14
ID e produktit :
46280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BEJM FORMATIZIMIN E KOMPJUTERAVE NE TEREN,

NE SHTEPINE APO ZYREN E JUAJ PA MARR PARASYSH NE CILIN QYTET JENI.

PC ARDITI DO TE VI SHUME SHPEJT PER TE UA RREGULLUAR KOMPJUTERIN TUAJ....BEJM FORMATIZIME ME: WINDOWS XP, WINDOWS VISTA, WINDOWS 7 DHE WINDOWS 8, ME LICENSE.

QMIMI PER FORMATIZIM KUSHTON VETEM 10 EURO. SI DHE INSTALIMI I PROGRAMEVE NE ATE QMIM.BEJM DHE PASTRIMIN E KUMPJUTERIT TE JUAJQMIMI PER PASTRIM ESHTE 2 EUROKONTAKTI:

viber:+37745658701

TEL:045-658-701

TEL:049-852-430EMAIL:arditi_17@muzikpapare.com

FACEBOOK:www.facebook.com/arditi17 OFERT!!!!!!PAGUAJ 20 EURO DHE PC ARDiTi PER 1 VJET DO TE KUJDESET PER PC TUAJ PER FORMATiZiM E KOMPJUTERiT TUAJ
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »