SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
biqiklet
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '14
ID e produktit :
46334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes biqikleten me 21 spejtesi me amortizer perpara e ardhur nga italia me firmen RALEIGH eshte e ruajtur dhe shum pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt qmimi eshte i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Argjent
Prishtinë
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »