SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xFOCUS MEDIA | Objektiv standard 18-55mm për Canon
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '14
ID e produktit :
46344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Objektivi për Canon , 18-55mm i ri 2 herë vetëm i përdorur në kese orgjinale, arsyeja e shitjes është se janë duke na u dashur ti blejm disa objektiva të tjerë më të mdhenjë dhe këta Standard nuk janë duke na hyr në punë.
Objektivi është Automatik AF / MF me stabilator, dhe manual mund të përdoret në të dyja format.
-
Fotot që shihni janë orgjinale të objektivit në fjalë
-
xFOCUS MEDIA
Tel: 044/466-114 & 049/267-667
E-mail: xfocusmedia@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/xfocusmedia  & www.facebook.com/xfocusmediaofficial 
Web: www.xfocusmedia.com 
Informata rreth publikuesit
Berat
Vushtrri
044466114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »