SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Servisi AlbCom
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '14
ID e produktit :
46364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keni prombleme me kompjuterin tuaj shumë e thjesht ne kemi zgjidhjen.
AlbCom
Bejm sevisimin e te gjiitha llojeve te kompjuterve, instalimin e programeve te ndryshme dhe formatizim me :XP - SP2, SP3, Home Edition. Win7 - Basic, Home Premium, Profesional dhe Ultimate Win8 Linux

Shesim pjesë te ndryshme per pc, llaptop, tv, radio.
Shesim Antivirusa te nrdyshem programe per perpunimin e videove dhe fotove etj.
Gjithashtu bejm hapjen, dizajnin dhe mirmbajtjen e faqeve dhe domaineve te ndryshme me qmime shumë te volitshtshme. Punojmë në regjionin e PEJES dhe MITROVICES.

Kontakt: 049477528

Shihmi...
Informata rreth publikuesit
albcom
kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »