SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI SWAROVSKI PER FEMRA 045/674546
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
46385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SYZE DIELLI SWAROVSKI PER FEMRA
MODEL SHUM I MIR ME NJE DIZAJN MJAFT TE BUKUR DHE NJE XHAM CILESORË.
SYZET JAN ME GJITH KUTI,ME NJE
QMIM SHUM TE VOLITSHEM
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fiitim
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »