SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pajisje | Çelës 110/1 | 9x11
Çmimi :
€3.62
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
46397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Unior | Pajisje | Çelës me fund të hapur 110/1

Artikulli - 110/1
Kodi - 600067
Dimenzionet - 9x11
EAN - 3838909000671

Materiali: krom vanadium rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas EN12540
Kreu i lëmuar
bëhet sipas standardit ISO 10102 (vetëm dimensionin metrikë)
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »