SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EKSLUZIVE - Shitje e veprimtarise se HEKRARISE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '14
ID e produktit :
46401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet veprimtaria me rreth 3000 artikuj me cilësi të lartë të prodhimit Italian për veprimtarinë e hekrarisë në Prishtinë.
Të gjith artikujt janë origjinal dhe i posedojnë faturat e rregullta me dëshmi të protokoluara.
Shitja është komplet për aktivitet biznesi.

Mund të më kontaktoni nga ora 08:00 deri 22:00
Rruga: Haxhi Zeka Nr 3. Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
045 311 098
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »