SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pajisje | Çelës 110/1 | 13x16 | 13x17 | 14x17
Çmimi :
€4.44
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
46409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Unior | Pajisje | Çelës me fund të hapur 110/1

Artikulli - 110/1
Kodi - 603846 | 600078 | 600080
Dimenzionet - 13x16 | 13x17 | 14x17
EAN - 3838909038469 | 3838909000787 | 3838909000800

Materiali: krom vanadium rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas EN12540
Kreu i lëmuar
bëhet sipas standardit ISO 10102 (vetëm dimensionin metrikë)
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »