SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '14
ID e produktit :
46466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes SAMSUNG Micro SD Card 64 GB të re (papërdorur).
Mund të përdoret për telefon, aparat dixhital, gjithashtu edhe si USB Flash, etj.
Posedon MicroSD Card Adapter dhe USB Flash Adapter.
Shitet me çmim të volitshëm dhe të lajmrohen vetëm blerësit serioz.
Çmimi i padiskutueshem.
045/ 370-087
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
045370087
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »