SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rrit kursimin e karburanteve 10-17%, | XMILE | 50ml
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
ID e produktit :
46474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
XMILE | 50ml

Kushtet e përdorimit:

5 ml XMILE® per 50 Liter karburant
10 ml XMILE® per 100 Liter karburant
20 ml XMILE® per 200 Liter karburant
30 ml XMILE® per 300 Liter karburant
50 ml XMILE® per 500 Liter karburant

(Doza e xmile në lëndë djegëse në shkallën 1/10.000)
Pastron rezervuarët, gypat dhe injektorët e karburanteve.
Zvogëlon krijimin e oksidit të sulfurit
Shpërndarjen e llumit & ujit, përmirëson
lubrifikimin. Shpejton djegien dhe rrit efikasitetin termik
Zvogëlon fërkimin
Zvogëlon shpenzimin e vajit
Mirëmbajtje e reduktuar, depozitimet e karbonit

XMILE është katalizator i dëshmuar i karburanteve (lëndëve djegëse). Ai përmban enzime natyrore të cilat bashkëveprojnë me fosilet në përbërje të lëndëve djegëse (hidrokarburet e vajrave të lëndëve djegëse) duke ndihmuar në djegien më të mirë të karburanteve dhe zvogëlimin e lirimit të ndotësve të ajrit.
Ndikon në përmirësimin e punës, kursim dhe uljen e emetimit të gazrave të dëmshme duke përfshirë monoksidin e karbonit (CO), hidrokarburet (HC), oksidi i azotit (NOx), dioksidi i sulfurit (SO2) dhe tymi I zi.
Rrit kursimin e karburanteve 10-17%, varësisht nga cilesia e karburatit,
Zvogëlimi i grimcave – blozë/tym
Zvogëlim i emetimit të gazrave dhe aromave
Zvogëlon vibracionin e motorrit
Informata rreth publikuesit
Xmile Kosova
Prishtinë
044500472
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »