SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTE: Pllotim ne A0, Projekteve/ Planeve (kolor)
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '17
ID e produktit :
46511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Printim/Pllotim ne A4-A0 te Projekteve, Planeve ose Harta

ITEG, bejme printime ne formate te ndryshme dhe cmimet llogariten ne m²

OFERTE:

PRINTIMI-PLLOTIMI
Lloji i Letrës - Çmimi - Koment

A0/m² - 7 euro - Printim Full Color
A0/m² - 3 euro - Printim me Vija ne Color
A0/m² - 3 euro - Printim me Vija B & W


Na kontaktoni:

email: info@iteg-kos.com

ose

Fix: + 381 (0) 38 73 11 11

Mob: + 386 (0) 49 77 00 01
+ 386 (0) 49 55 89 95
+ 386 (0) 49 10 38 03

Adr: Rr. Fehmi Agani Nr. 52/7, Prishtinë, 10000 - Kosovë

ITEG gjendet te banesat e aeroportit ose te kafet e vogla

Per orientim gjendemi mbi kafe bar Mezzeri perball CHE BAR-it.

Per lokacioni te zyres mund te sherbeheni me hartat qe i kemi vendos per navigim.

www.google.com/maps/place/ITEG+llc+(IT,+Engineering+%26+GIS+Solutions)/@42.664884,21.157927,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xd42217498d043c0 
Informata rreth publikuesit
ITEG sh.p.k.
Prishtinë
038731111
Rr. Fehmi Agani 52/7 - te kafet e vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »