SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '14
ID e produktit :
46571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te gjitha orendite jane ne gjendje perfekte dhe te pershtatshme per perdorim:

1) Tavoline 220cm x 80cm (ule deri ne 6 persona) = 120€

2) Tavoline 240cm x 120cm (ule deri ne 6 persona) = 150€

3) Tavoline 220cm x 80cm + 6 ulese = 180€

4) Raft per libra/dokumente = 50€

5) 2 Fjoka levizese = 2 x 40€ = 80€

6) 1 Karrige levize = 20€

Zbritje nese te gjitha blihen se bashku.
Informata rreth publikuesit
Erman
Prishtinë
049804834
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »