SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5 S GOLD
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '14
ID e produktit :
46595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphoni eshte i perdorur edhe blere ne janar 2014 dhe ka garancion edhe 1 vjet e gjyse te F-Mobile

Iphone 5S GOLD 16GB
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prizren
+38649747003
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »