SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer për Garazha 044 393 088 - 049 393 088
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
46988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja, Automatic Doors ,

ju ofron brendet më të reja të dyerve automatike për garazha,
dyerve Industriale dhe dyerve me senzor.

Ndërmarrja, Automatic doors, gjithashtu ju ofron
edhe shumë Produkte tjera si:
Dyer për Oborre,
Motorra për dyer të oborreve,
Laura (Rampa) automatike si dhe
Dyer të dhomave.

Dyert automatike me cilsinë më të lart në tregun
tone mund ti gjeni vetëm në Automatic Doors!

Adresa: Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë, Fshati Milloshevë
Tel:+377 (0) 44 393 088 / +386(0) 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com 
automaticdoors08@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Automatic Doors
Kastriot
044 049 393 088
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »