SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompani e Pastrimit
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '13
ID e produktit :
4720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi kompania e veteme ne rajon qe bejme pastrimin me maqinen Puraqleen.Puraqleen bene pastrimin e xhamave,kornizave si dhe fasadave.
Kryejm keto sherbime
Pastrimin Gjeneral
Pastriminm dhe mirembajtjen e objekteve,lokaleve,shtepijave dhe banesave.
Pastrimin e kauqavedhe karrikave
Pastrimin e Tepiheve Transporti Gratis
Informata rreth publikuesit
Top Services
Prishtinë
044 445 772
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »