SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NIKON D3300 18-55 VR II + SANDISK 32GB
Çmimi :
€395.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '17
ID e produktit :
4748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


SPECIFIKAT:
- MODEL 2014
- 24.2 MEGA PIXEL
- FULL HD XHIRIM ne (60, 50, 30, 25, 24 fps), kurse 720p (60, 50= fps)
- DISPLAY 3INCH
- PROCESORI: EXPEED 4
- 3D TRACKING
- BLIC TE INTEGRUAR
- ISO deri 25600
- 5 FOTO NE SEKOND#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »