SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY HXR-NX3/1 + SONY NPF770 BATERI + AC-VL1 + 2 SANDISK 64GB EXTREME | NUK GJEN MA LIRE!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
4750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


CKA PERFSHIHET:
+ SONY HXR-NX3 /1 KAMERA
+ SONY NPF770L BATERIA
+ SONY AC-VL1 CHARGER
+ 2 X SANDISK 64GB EXTREME 4K
+ GARANCION + FATURE


- AVCHD 2.0 (1080/50p) edhe DV XHIRIM
- SONY G-LENS ME 40X ZOOM
- 3x EXMOR CMOS SENZORA
- FULL HD | MPEG-4 AVC/H.264 AVCHD 2.0 - SD - DV(AVI) MP4-MPEG-4
- AVC/H.264 me MP4
- DISPLAY 3.5-inch LCD Monitor
- LED DRITE TE INTEGRUAR - TEMP 5,500K
- WIFI + NFC - DIRIGJIM ME TELEFON OSE TABLET PERMES WIFI-t ANDROID OSE APPLE
- 2 SD SLOTA PER XHIRIM ME TE GJATE
- SMART FOKUS DERI 40X (JO FOKUS DIGJITAL)
- SLOW & QUICK MOTION 1080p: Frame Rate 1,2,3,6,12,25,50fps
- PESHA 2.2KG- PER ME SHUME >> www.youtube.com/watch?v=E6gtN9aJ8m4 #tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »