SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PSP Street
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
ID e produktit :
47819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PSP Street (PSP - E 1003 2A) + Adapteri. Eshte i perdorur disa muaj dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka 8 GB dhe shitet me 5 lojra origjinale :

- Crazy Taxi
- Call of Duty
- Crash
- DragonBall Z 2
- Fifa 12

Nr. kontaktues : 044 223 528
Informata rreth publikuesit
Gent
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »