SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shese fustant Solemn Urgjentisht !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '14
ID e produktit :
47909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes keta 3 Fustana Solemn uregjent , I kam blere vitin e kaluar ne Amerike jane shume pak te veshur dhe ne gjendjen shume te mire .

Fustani i Vjollce 300 EUR
Fustani i Kalter 200 EUR
Fustani i Verdhe 100 EUR
Informata rreth publikuesit
Adelina Kajtazi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »