SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 bojler per uje te amviserise. Bojlerat jan te perdorur me kapacitet te larte
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
ID e produktit :
47938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bojlerat jan te perdorur, ne gjendje te mire dhe momentalisht aktiv. Bojlerat kan kapacitet te madh te ujit dhe jan perdorur nga stafi i ambasades amerikane ne Prishtine. Qmimi 100 euro per cope
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
8, Johan W Gete, Arberi, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »