SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gurabi me çokolatë
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
ID e produktit :
47993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gurabi me çokolatë
Përbërësit:
230 gr miell
70 gr sheqer
1 lugë mjaltë
225 gr margarin
50 gr çokolatë
1 puding çokolate
Përgatitja:
Miellin e përziejmë me pudingun dhe sheqerin.Pastaj ia shtojmë mjaltën dhe margarinën e zbutur.Përziejmë mirë dhe formojmë toptha.
Në mes ua shtijmë nga një copëz çokolate.Piqen në temperaturë 180*C rreth 12 minuta.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »