SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem pastiçerie 2
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
ID e produktit :
48001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem pastiçerie 2
Përbërësit:
250 gr margarin
250 gr sheqer pluhur
200 gr çokolatë
150 gr arra të bluara
Përgatitja:
Margarina dhe sheqeri pluhur tunden me mikser deri sa të bëhet sikur shkumë.Pastaj i shtohet çokolata e shkrirë dhe arrat e bluara.Përzihen mirë dhe lyhen petat e torteve.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »