SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Petulla me djath
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
ID e produktit :
48010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Petulla me djath
Përbërësit:
160 gr djath
2 vezë
1/2 e lugës së çajit sodë buke
8 lugë miell
3 lugë vaj
200 gr kos
pak krip
Përgatitja:
Shtypim djathin me pirun,pastaj i shtojmë vezët miellin dhe të gjithë përbërësit e tjerë.I lejmë ashtu të pushojnë rreth 10 minuta.Pastaj marrim me lugë nga brumi dhe i
fërgohjmë në tigan me pak yndyrë nga të dyja anët.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »