SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qofte me mish të bardhë pule
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
ID e produktit :
48011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qofte me mish të bardhë pule
Përbërësit:
500 gr mish i bardhë pule
5 copë qepë të reja
1 vezë
2 lugë galetë
1 lugë erëza të përziera
vaj për fërgim
Përgatitja:
Mishin e bluajmë dhe e përzijmë me përbërësit e tjerë.I lejmë të qëndrojnë rreth 1 orë.Pastaj i formojmë qoftet të cilat i fërgojmë në vaj nga 5 minuta nga të dy anët.Servohen me patate të skuqura dhe sallatë.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »