SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gullash
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
ID e produktit :
48053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GullashPërbërësit:600 gr mish viqi3 qepë të mdhaja1 thelb hudhre2 karrota 2 dl pure domatesh krip,biber,erëza,biber i kuqPërgatitja:Fillimisht fërgojmë qepët.Pastaj coptojmë mishin në copa të vogla dhe e fërgojmë me pak vaj,e përziejmë me qepët,karrotat hudhrën dhe melmesat.I shtojmë ujë dhe e ziejmë deri të zihet mishi(rreth 2 orë)
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »