SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NJOFTIME MARTESORE FALAS PER MESHKUJ DHE FEMRA
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
ID e produktit :
48083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes email adr time gjejeshpirtin_binjak@hotmail.com ose permes adr time te FCB ja linku www.facebook.com/MARTTESSA  Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi
Informata rreth publikuesit
MARTESAA
Prishtinë
044049
KOSOVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »