SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Salcë me këpurdha
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Salcë me këpurdha

Përbërësit:
300-400 gr këpurdha
500 ml ajkë
1 katrorkë supe (nga mishi i viçit te llojit KUCHAREK)
biber i zi ,krip,erëza

Përgatitja:
Fillimisht fërgojmë këpurdhat rreth 10-15 minuta në temperaturë të ulet.Pastaj i shtojmë ajkën dhe mëlmesat e tjera.E ziejmë në temperaturë të ulët deri të behet si krem.Përdorep për oriz,shpageta dhe të gjitha llojet e mishit.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »