SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Salcë me mish të bluar
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Salcë me mish të bluar

Përbërësit:
500 gr mish i bluar
1 qepë
500 ml salcë domatesh
krip,biber,erëza,
Përgatitja:
Fillimisht skuqim qepën me pak yndyrë.Pastaj shtojmë mishin e bluar ,e fërgojmë edhe pak dhe në fund shtojmë salcën e domateve dhe melmesat.I përziejmë mirë dhe e ziejmë në temperaturë të ulët rreth 30 minuta.Perdore per shpageta
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »