SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gurabia të shpejta
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gurabi të shpejta
Përbërësit:
1 vezë
1 filxhan kafeje sheqer
1 filxhan vaj
1 filxhan kos
5 filxhana miell
1 pluhur për pjekurina
1 vanil sheqer

Përgatitja:
Përzihen të gjith përbërësit deri të formohet një brumë i butë.Pastaj marrin nga një lugë brumë dhe me dorë formojmë gurabiat.Piqen në temperaturë 180*C deri sa të skuqen.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »