SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sallatë franceze
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sallatë franceze

Përbërësit:
450 gr perime të përziera të ngrira për sallatë franceze
200 gr misër të konservuar
7 tranguj të vegjël turshi
6 lugë gjelle majonezë
1 lugë senf
krip sipas shijes tuaj

Përgatitja:
Perimet e ngrira zihen rreth 10 minuta në ujë me krip.Kullohen dhe ftohen.I shtojmë majonezën,senfin dhe kripën.I përziejmë mirë pastaj i shtojmë trangujt e grirë imët dhe misrin e konservuar.E lejmë në frigorifer deri sa të ftohet mirë.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »