SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sallatë greke
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sallatë grekePërbërësit:1 sallatë e gjelbër2 tranguj3-4 domate7-8 arra200 gr djath 100 ml vaj ulliri1 spec i kuq1 spec i gjelbër100 gr ullinjë të zi1 qepë e kuqekrip,uthull ose limonPërgatitja:Grijmë domatet,trangujt dhe qepën në katrorë.I shtojmë ullinjët dhe në fund e shtojmë djathin.E lejmë kshtu rreth 15 minutaPas kesaj kohe i shotjmë kripën,vajin e ullinjëve dhe uthullën.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »