SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pogaçe me kos(me kerkese te shume fansave)
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pogaçe me kos(me kerkese te shume fansave) Përbërësit:2 gota kos3 vezë1 pluhur për pjekurina2 filxhana te vogel kafeje me vajkrip ,miellPërgatitja:Tunden vezët dhe përzihen me përbërësit e tjerë.Pastaj ulen me miell,qiten në tepsi të lyer me yndyrë dhe qëndron e mbuluar deri sa të nxehet furra.Piqet në temperaturë 200*C
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »