SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tatli
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tatli
Përbërësit:
1 margarin
1 ve
3 lugë gjelle sheqer
lëngu i gjysëm limoni
1 pluhur për pjekurina
miell sipas nevojës

Për sherbetin:
20 lugë gjelle sheqer
ujë deri sa të mbulohet sheqeri


Përgatitja:
Përziejmë të gjithë përbërësit dhe i formojmë kuleqt,i rendisim në tepsi dhe i pjekim 25-30 minuta në temperaturë 200*C.Kur të ftohen ia qesim sherbetin e nxehtë.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »