SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Speca të kuq turshi
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Speca të kuq turshiPërbërësit:5kg speca të kuq2l ujë300 gr sheqer150 gr krip1l uthull1 mbrojtës verePërgatitja:Përzihen të gjithë përbërësit deri sa të shkrihen dhe në të qiten specat e pastruar nga bishtat.I lejmë ashtu për 24 orë duke i përzier kohë pas kohe.Pas 24 orësh vendosen nëpër kavanoza dhe mbushen me ujin në të cilin kanë qëndruar.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »