SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Feferona
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FeferonaPërbërësit:5l ujë1l uthull7 lugë gjelle krip7 lugë gjelle sheqer1 konservansPërgatitja:Të gjith përbërësit i qesim në një enë që të vlojnë.Pastrohen feferonat,shpohen dhe renditen në kavanoza.Kur të vlojë shëllira ia qesim feferonave nga pak (jo përnjëher)I mbyllim kavanozat me kapakë i kthejmë përmbys dhe i lejmë të qëndrojnë ashtu 1 orë.Pastaj i ruajmë në vend të freskët.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »