SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sallatë e përzier(pa vaj)
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sallatë e përzier(pa vaj)Përbërësit:2 kg lakër2 kg tranguj2 kg speca1 kg domate të gjelbërta1 kg karrota4 l ujë300 gr sheqer200 gr krip1 l uthull5 gr konzervans5 gr mbrojtës i venësPërgatitja:I grijmë të gjithë përbërësit dhe i qesim në një enë.Vlojmë ujin me kripe dhe përbërësit e tjerë.Me këtë i përvlojmë perimet.Kur të ftohen i qesim nëpër kavanoza.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »