SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MUFFINS ME SHIJE TE NJELMET
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MUFFINS ME SHIJE TE NJELMET Përbërësit:1 gotë miell misri1 gotë miell1/2 gotë vaj1.5 gotë qumësht ose kos200 gr djath1 ve1 pluhur për pjekurinapak kripëPërgatitja:Përzihen të gjithë përbërësit dhe qiten në kallëpet te cilat jane lyer me margarin njeher e pastaj me miell.Mbushen deri 2/3 e kallëpeve dhe piçen në temperaturë 200*C rreth 20-30 minuta.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »