SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QOFTE
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
QOFTE Përbërësit:1 kg mish i bluar1 lugë krip1/2 lugë çaji biber i zi1 lugë erëza të përziera1/2 lugë sodë bikarboni4 lugë miell2 dcl ujë1 qepë e grirë imët(sipas dëshires)Përgatitja:Përzihen të gjithë përbërësit dhe lihen në frigorifer me së paku 2 orë.Pas 2 orësh formohen qoftet të cilat fërgohen në skarë.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »