SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
File pule me spinaq
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
ID e produktit :
48207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
File pule me spinaqPërbërësit:800 gr file pule8 lugë spinaq të zierdjathkrip dhe erëza të përziera1 ve pak miellPërgatitja:Filet i prejmë në mes në mënyrë që të krijohet si një "xhep" në në copën e mishit.Në atë "xhep" qesim pak spinaq të zier dhe të kulluar dhe pak djath.I mbyllim i qesim pak erëza të përziera,i rrotullojmë në miell,pastaj në ve dhe i fërgojmë në vaj deri sa të skuqen.I servojmë me patate të ziera,pomfrit,oriz apo pire.
Informata rreth publikuesit
1000 Receta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »